Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Sukcesy uczniów
top
logo

SZKOŁA PODST.


Strona główna Sukcesy sportowe
E-mail
Written by - Paulina Rosowiecka   
Article Index
Sukcesy uczniów
sukcesy 2011-2012
biegi powiatowe
sukcesy sportowe 2010/2011
All Pages
There are no translations available.

NASZE SUKCESY


Udział uczniów Zespołu Szkół w Racławicach Śląskich w zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/2014

Gratulujemy gimnazjalistom sukcesów w Gminnych Biegach Przełajowych w Głogówku w kategorii kl.I  kolejne miejsca zajęli: (chłopcy) 1. D. Kawka, 2. P. Andruszczyszyn, 3. P. Tymczyszyn;

(dziewczęta) 1. E. Such, W. Kania; w kat.kl.II – (dziewczęta) 3. M.Bubeńko, (chłopcy) 2. K. Wierciszewski, 3. K. Kisiński; w kat. kl.III - (dziewczęta) 1. A.Reszke, 2.D.Łacny, (chłopcy) 3.B.Jabłoński, 4. D.Szkarłat. W kategorii szkół podstawowych 3m. zajęła W.Churas.

W następnym etapie w Powiatowych Biegach Przełajowych w Prudniku w swoich kategoriach wiekowych odpowiednie miejsca zajęli: 6 miejsce - E.Such, 2.D.Łacny, P.Tymczyszyn; 7 miejsce - A.Reszke, K.Wierciszewski; 9 miejsce - B.Jabłoński.

M.Ć.

 


Udział uczniów Zespołu Szkół w Racławicach Śląskich w zawodach sportowych w roku szkolnym 2011/2012

Zawody gminne w biegach przełajowych w Głogówku

Szkoła Podstawowa

Rocznik 2000 i młodsi – dziewczęta

I miejsce – Weronika Kania

IV miejsce – Anna Turowska


Rocznik 2000 i młodsi – chłopcy

III miejsce – Przemek Tymczyszyn

VI miejsce – Patryk Andruszczyszyn


Gimnazjum

Rocznik 1997 i młodsi – dziewczęta

I miejsce – Monika Kuteń

II miejsce – Katarzyna Halikowska

III miejsce – Agnieszka Kłak


Rocznik 1996 i młodsi – dziewczęta

II miejsce – Alicja Pałys

III miejsce – Magda Macyszyn

IV miejsce – Marlena Felisiak

V miejsce – Anna Lis

VI miejsce – Dominika Staszyńska


Rocznik 1998 – chłopcy

I miejsce – Patryk Urbanik

II miejsce – Oskar Banasik

VII miejsce – Marcin Raczkowski


Rocznik 1997 – chłopcy

I miejsce – Karol Mojzyk

II miejsce – Paweł Ćwięczek

VI miejsce – Patryk Wojtuń


Rocznik 1996 – chłopcy

II miejsce – Mateusz Mazurek

V miejsce – Bartek Rudziewicz

VII miejsce – Michał Żaba





Zawody powiatowe w biegach przełajowych w Głogówku

Szkoła Podstawowa

Rocznik 2000 i młodsi - dziewczęta

XI miejsce -  Weronika Kania

XIV miejsce – Anna Turowska


Rocznik 2000 i młodsi – chłopcy

VI miejsce – Przemek Tymczyszyn

VII miejsce – Patryk Andruszczyszyn


Gimnazjum

Rocznik 1997 i młodsi – dziewczęta

I miejsce – Monika Kuteń

XV miejsce -  Katarzyna Halikowska

XXI miejsce – Agnieszka Kłak


Rocznik 1996 – dziewczęta

VIII miejsce – Magda Macyszyn

IX miejsce – Alicja Pałys

X miejsce – Anna Lis


Rocznik 1997 i młodsi – chłopcy

II miejsce- Karol Mojzyk

XVII  miejsce -  Patryk Urbanik

XXIII miejsce – Marcin Raczkowski


Rocznik 1996

III miejsce – Mateusz Mazurek

XIII miejsce – Michał Żaba





Udział uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 w Racławicach Śląskich w zawodach sportowych w roku szkolnym 2010/2011


Zawody w piłkę koszykową – 14.01.2011r

Zawody gminne – chłopcy – II miejsce

Skład : Robert Guzowski, Paweł Ćwięczek, Patryk Ciołko, Patryk Adamów, Artur Podstawka, Jakub Podstawka, Szymon Bodaszewski, Szymon Kogut, Michał Szefler, Michał Żaba, Mateusz Rak, Dawid Raczkowski, Marek Milewski,  Maciek Wójtowicz.

Turniej mikołajkowy w Walcach – 14.12.2010r

Piłka siatkowa –dziewczęta -  IV miejsce

Skład: Paulina Rosowiecka, Magdalena Macyszyn, Anna Lis, Alicja Pałys, Aleksandra Szczygieł, Emilia Strzeduła, Agata Wdowikowska, Marta Mazurek, Agata Bracka, Agata Krukowska.

Zawody w piłkę ręczną – 13.12.2010r

Zawody gminne – dziewczęta – II miejsce

Skład : Paulina Rosowiecka, Magdalena Macyszyn, Anna Lis, Alicja Pałys, Aleksandra Szczygieł, Emilia Strzeduła, Agata Wdowikowska, Marta Mazurek,  Agata Bracka, Edyta Tomala, Agata Krukowska, Monika Kuteń.

Zawody gminne – chłopcy  - II miejsce

Skład: Robert Guzowski, Szymon Bodaszewski, Kamil Kochmaniewicz, Mateusz Rak, Szymon Kogut, Michał Żaba, Mateusz Kopeć, Mateusz Mazurek.


POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM - 12.01.2011r.


DZIEWCZĘTA INDYWIDUALNIE

W zawodach sportowych wzięło udział 13 dziewcząt

Szkołę z Racławic reprezentowały:

Marta Mazurek miejsce 1 - awans do województwa,

Alicja Antonów mijesce 6 - awans do województwa,

Wioletta Kowalska miejsce 7.

CHŁOPCY  INDYWIDUALNIE

W zawodach sportowych udział wzięło 19 chłopców

Szkołę z Racławic reprezentowali:

Mateusz Mazurek miejsce 1 - awans do województwa,
Mateusz Woźniak miejsce 7,
Michał Szefler miejsce 9.


Indywidualne Biegi Przełajowe 05.10.2010r

Zawody gminne - dziewczęta

1 miejsce – Kuteń Monika

2 miejsce – Smoleń Magda , Wdowikowska Agata

3 miejsce – Macyszyn Magdalena

5 miejsce – Lis Anna

6 miejsce – Poremba Sylwia

Zawody gminne – chłopcy

1 miejsce – Mojzyk Karol

2 miejsce – Maciaszczyk Dawid

4 miejsce – Wójtowicz Maciej , Mazurek Mateusz

5 miejsce – Żaba Michał

Zawody powiatowe – dziewczęta

1 miejsce Kuteń Monika – awans na zawody wojewódzkie

Zawody powiatowe –chłopcy

3 miejsce – Mojzyk Karol – awans na zawody wojewódzkie

Sparing z Białą wygrany!

Skład : Paulina Rosowiecka , Magdalena Macyszyn , Anna Lis , Alicja Pałys , Aleksandra Szczygieł , Emilia Strzeduła , Agata Wdowikowska , Marta Mazurek

 

CZAS?

Ulti Clocks content

KALENDARZ

POGODA

MambWeather
Warszawa
--- °C
Warszawa °C | Opole °C | Wrocław °C | Prudnik °C | Kraków °C
[Details]

bottom

Powered by Joomla!. Designed by: ThemZa themes NTC hosting Valid XHTML and CSS.