Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Sukcesy uczniów - sukcesy sportowe 2010/2011
top
logo

SZKOŁA PODST.


Strona główna Sukcesy sportowe
E-mail
Written by - Paulina Rosowiecka   
Article Index
Sukcesy uczniów
sukcesy 2011-2012
biegi powiatowe
sukcesy sportowe 2010/2011
All Pages




Udział uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 w Racławicach Śląskich w zawodach sportowych w roku szkolnym 2010/2011


Zawody w piłkę koszykową – 14.01.2011r

Zawody gminne – chłopcy – II miejsce

Skład : Robert Guzowski, Paweł Ćwięczek, Patryk Ciołko, Patryk Adamów, Artur Podstawka, Jakub Podstawka, Szymon Bodaszewski, Szymon Kogut, Michał Szefler, Michał Żaba, Mateusz Rak, Dawid Raczkowski, Marek Milewski,  Maciek Wójtowicz.

Turniej mikołajkowy w Walcach – 14.12.2010r

Piłka siatkowa –dziewczęta -  IV miejsce

Skład: Paulina Rosowiecka, Magdalena Macyszyn, Anna Lis, Alicja Pałys, Aleksandra Szczygieł, Emilia Strzeduła, Agata Wdowikowska, Marta Mazurek, Agata Bracka, Agata Krukowska.

Zawody w piłkę ręczną – 13.12.2010r

Zawody gminne – dziewczęta – II miejsce

Skład : Paulina Rosowiecka, Magdalena Macyszyn, Anna Lis, Alicja Pałys, Aleksandra Szczygieł, Emilia Strzeduła, Agata Wdowikowska, Marta Mazurek,  Agata Bracka, Edyta Tomala, Agata Krukowska, Monika Kuteń.

Zawody gminne – chłopcy  - II miejsce

Skład: Robert Guzowski, Szymon Bodaszewski, Kamil Kochmaniewicz, Mateusz Rak, Szymon Kogut, Michał Żaba, Mateusz Kopeć, Mateusz Mazurek.


POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM - 12.01.2011r.


DZIEWCZĘTA INDYWIDUALNIE

W zawodach sportowych wzięło udział 13 dziewcząt

Szkołę z Racławic reprezentowały:

Marta Mazurek miejsce 1 - awans do województwa,

Alicja Antonów mijesce 6 - awans do województwa,

Wioletta Kowalska miejsce 7.

CHŁOPCY  INDYWIDUALNIE

W zawodach sportowych udział wzięło 19 chłopców

Szkołę z Racławic reprezentowali:

Mateusz Mazurek miejsce 1 - awans do województwa,
Mateusz Woźniak miejsce 7,
Michał Szefler miejsce 9.


Indywidualne Biegi Przełajowe 05.10.2010r

Zawody gminne - dziewczęta

1 miejsce – Kuteń Monika

2 miejsce – Smoleń Magda , Wdowikowska Agata

3 miejsce – Macyszyn Magdalena

5 miejsce – Lis Anna

6 miejsce – Poremba Sylwia

Zawody gminne – chłopcy

1 miejsce – Mojzyk Karol

2 miejsce – Maciaszczyk Dawid

4 miejsce – Wójtowicz Maciej , Mazurek Mateusz

5 miejsce – Żaba Michał

Zawody powiatowe – dziewczęta

1 miejsce Kuteń Monika – awans na zawody wojewódzkie

Zawody powiatowe –chłopcy

3 miejsce – Mojzyk Karol – awans na zawody wojewódzkie

Sparing z Białą wygrany!

Skład : Paulina Rosowiecka , Magdalena Macyszyn , Anna Lis , Alicja Pałys , Aleksandra Szczygieł , Emilia Strzeduła , Agata Wdowikowska , Marta Mazurek



 

CZAS?

Ulti Clocks content

KALENDARZ

POGODA

MambWeather
Warszawa
--- °C
Warszawa °C | Opole °C | Wrocław °C | Prudnik °C | Kraków °C
[Details]

bottom

Powered by Joomla!. Designed by: ThemZa themes NTC hosting Valid XHTML and CSS.