Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Plan lekcji - SP
top
logo

SZKOŁA PODST.


Strona główna Plan lekcji
There are no translations available.

PLAN LEKCJI - SP

 

KLASA I

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Poremba Iwona
Język angielski
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(-)
2 Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(-)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
3 Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Poremba Iwona
Język angielski
(10)
4 Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Zajęcia komputerowe
(13)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(10)
5 Ociepka Mariola
Edukacja wczesnoszkolna
(10)

Rachwał - Buczma Bożena
Zajęcia logopedyczne
(10)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(10)


KLASA II

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Poremba Iwona
Język angielski
(8)
2 Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
3 Jasińska Ewa
Zajęcia komputerowe
(13)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(8)
4 Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(-)
Poremba Iwona
Język angielski
(8)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(8)
Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(-)
5 Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)
Jasińska Ewa
Zajęcia artystyczne
(8)


Jasińska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
(8)


KLASA III

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Poremba Iwona
Język angielski
(9)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(9)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(9)
2 Poremba Iwona
Język angielski
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Zajęcia komputerowe
(13)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(-)
3 Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
4 Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)
5 Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)

Rawska Anna
Zajęcia artystyczne
(9)
Rawska Anna
Edukacja wczesnoszkolna
(9)

 

KLASA IV

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Raczkowska Małgorzata
Zespół wyrównawczy z języka polskiego
(17)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
2 Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(-)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
3 Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(15)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(-)
Rosowiecka Ewa
Historia i społeczeństwo
(25)
4 Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Poremba Iwona
Język angielski
(16)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Poremba Iwona
Język angielski
(18)
Raczkowska Małgorzata
Plastyka
(17)
5 Frydryk Krystyna
Informatyka
(-)
Poremba Iwona
Godzina z wychowawcą
(16)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Koblak Mariola
Matematyka
(20)
Szlachta Cecylia
Religia\Etyka
(15)
6 Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Gerstenberg Sebastian
Język niemiecki
(15)
Rachwał - Buczma Bożena
Muzyka
(15)
Koblak Mariola
Zespół wyrównawczy z matematyki
(20)

 

KLASA V

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Reiter Agata
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(15)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Koblak Mariola
Zespół wyrównawczy z matematyki
(-)
2 Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Poremba Iwona
Język angielski
(16)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(-)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
3 Poremba Iwona
Język angielski
(16)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Reiter Agata
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Gerstenberg Katarzyna
Technika
(13)
Koblak Mariola
Matematyka
(-)
4 Frydryk Krystyna
Informatyka
(-)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(15)
Turczyn Grzegorz
Religia\Etyka
(22)
Reiter Agata, Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Turczyn Grzegorz
Religia\Etyka
(22)
5 Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Rosowiecka Ewa
Historia i społeczeństwo
(25)
Koblak Mariola
Matematyka
(-)
Poremba Iwona
Język angielski
(16)
Raczkowska Małgorzata
Plastyka
(17)
6 Gerstenberg Sebastian
Język niemiecki
(15)
Raczkowska Małgorzata
Zespół wyrównawczy z języka polskiego
(17)
Rosowiecka Ewa
Godzina z wychowawcą
(10)
Rachwał - Buczma Bożena
Zajęcia artystyczne
(8)
Reiter Agata
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)

 

KLASA VI

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Raczkowska Małgorzata
Godzina z wychowawcą
(17)
Rosowiecka Ewa
Historia i społeczeństwo
(25)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(15)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
2 Siemiginowska Izabela
Matematyka
(24)
Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Poremba Iwona
Język angielski
(18)
3 Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(15)
Siemiginowska Izabela
Matematyka
(24)
Poremba Iwona
Język angielski
(18)
Siemiginowska Izabela
Matematyka
(24)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
4 Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Bamburowicz Bogdan
Przyroda
(18)
Reiter Agata, Szymanek Jadwiga
Wychowanie fizyczne
(Sala gimnastyczna)
Siemiginowska Izabela
Matematyka
(24)
5 Gerstenberg Sebastian
Język niemiecki
(15)
Raczkowska Małgorzata
Język polski
(17)
Rosowiecka Ewa
Historia i społeczeństwo
(-)
Rachwał - Buczma Bożena
Muzyka
(15)
Turczyn Grzegorz
Religia\Etyka
(23)
6
Poremba Iwona
Język angielski
(16)
Wiśniewska Aleksandra
Wychowanie do życia w rodzinie
(-)
Turczyn Grzegorz
Religia\Etyka
(23)

7


Rachwał - Buczma Bożena
Zajęcia artystyczne
(-)

 

KALENDARZ

POGODA

MambWeather
Warszawa
--- °C
Warszawa °C | Opole °C | Wrocław °C | Prudnik °C | Kraków °C
[Details]

bottom

Powered by Joomla!. Designed by: ThemZa themes NTC hosting Valid XHTML and CSS.